Ceník obytných vozů a příslušenství

Ceník pronájmů vozů a příslušenství a všeobecné poplatky. Minimální délka pronájmu jsou 3 dny, v měsících červenci a srpnu je minimální délka pronájmu 7 dní. Servisní poplatek 1.950 Kč - pouze pro pronájmy kratší než 6 dní (včetně). Neúčtujeme žádné kilometrovné, ani další skryté poplatky. Ceny jsou uvedené vč. DPH.

Sezóna C (leden, únor, březen, duben, květen, říjen, listopad, prosinec) 2500 Kč / den
Sezóna B (červen, září) 3300 Kč / den
Sezóna A (25.7. - 31.8.) 3900 Kč / den
Sezóna A+ (1.7. - 24.7.) 4400 Kč / den

 

polohovací křeslo Polohovací křeslo s opěrkou hlavy 20 Kč/ks/den
rozkládací stůl Rozkládací kempový stůl s nastavitelnou výškou nožiček 35 Kč/ks/den
skládací židlička Skládací židlička Dukdalf 10 Kč/ks/den
Plnohodnotné rezervní kolo
Naše vozy jsou vybavené lepící sadou pro opravu menších defektů pneumatik. Oprava touto sadou zajistí dojetí vozu do servisu. V případě proražení kola však nelze tato sada použít a musíte povolat servis nebo odtahovou službu. Doporučujeme Vám tedy zapůjčit si plnohodnotné rezervní kolo.
40 Kč/ks/den
Krycí plachta na 4 jízdní kola
Tato krycí plachta pro jízdní kola je vyrobena z voděodolného a lehkého polyesteru a přizpůsobí se jakékoliv velikosti. Krycí plachta je vybavena průhlednou kapsou pro osazení reflexního terče. Tato plachta je v dopravních předpisech při jízdě po Itálii a Rakousku.
30 Kč/ks/den
Markýzový koberec
Tento koberec je speciálně pro flexibilní camping s obytným vozem a přívěsem. Přednosti koberce - neabsorbuje vodu, jednoduše se čistí, propouští písek,je lehký a praktický.
30 Kč/ks/den
Sněhové řetězy
Do zimního počasí skoro nutné a v Rakousku povinné sněhové řetězy.
50 Kč/ks/den
1