Obytné vozy Louda

Jsme milovníci caravaningu, cestování a poznávání, a proto jsme se rozhodli poskytnout tuto možnost i vám. Pořídili jsme pro vás nový obytný automobil velmi kvalitní německé značky Knaus, která vyrábí jedny z nejlepších obytných vozů.

Jaký obytný vůz si můžete půjčit?

Náš obytný vůz je určený až pro 6 osob na jízdu i spaní a součástí je velmi praktická nadstandardní výbava jako silnější motor se 150 koňmi, tempomat, klimatizace kabiny, držák na 4 kola, nadstandardně velká garáž v zadní části vozu, nezávislá střešní klimatizace obytné části s možností přitápění, markýza, plynový ventil DuoControl (pro pohodlnější používání lahví bez nutnosti přehazovat lahve, když v jedné dojde plyn), dvojitá podlaha pro lepší izolaci a použití v zimě a vyhřívané nádrže pro ještě větší komfort na vaší dovolené.

Našim cílem je vaše spokojenost

Ke každému klientovi proto přistupujeme individuálně s ohledem na jeho specifické potřeby a přání. Naším cílem je zajistit klientům maximální pohodlí a prostředí, které vytvoří z jejich dovolené zážitek na celý život.

S naším obytným vozem zažijete tu nejúžasnější dovolenou, ať se rozhodnete pro setrvání na jednom místě nebo budete chtít procestovat co nejvíce míst a budete mít veškerý komfort bytu vždy sebou.

Chci si ho půjčit

Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám zodpovíme veškeré vaše dotazy.

1